Marka / Logo Oluşturma

Marka Ana Resim

Ürettiğiniz mal ve hizmetlerinizi tüketicinize en sağlıklı ulaştırma yolu markalaşmaktır.

Marka ve Logolar tüketici zihninde yarattığı olumlu imajlarla tercih sürecinde sizleri öne çıkararak tercih edilmenizi sağlamanın yanında tüketicilerinizin markanıza sadakatini de sağlamaktadır.

Kötü tasarlanmış bir marka/logo ile ürettiğiniz ürün ve hizmetler ne kadar iyi olursa olsun tüketici gözünde kalitesiz bir algı yaratılacağı için tüm emek ve çabanız boşa gidecektir. 

Marka tescilinden önce yapılan bir profesyonel tasarım hem sizi tekrar başvuru maliyetlerinden kurtaracak hemde farklılaşma düzeyinizi arttırarak tescil sürecinizi kolaylaştırır bir etki yaratacaktır.

 

Markalarda aynı insanlar gibi yaşam döngülerine sahiptir. Zamana ve zamanla değişen müşteri kitlelerine göre periyodik olarak güncellenmeleri gerekmektedir. Bu güncellemeler tüketici gözünde sizlerin yenilikçiliğinizi vurgularken markanızın yüzünün eskimemesine ve sürekli genç kalmasına imkan sağlamaktadır.

 

Markalaşmanın tüm süreçlerinde Patentpark olarak yanınızdayız. Markalarınızın, kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtacak şekilde yaratılması için sizleri dinliyoruz ve beklentileriniz çerçevesinde sizi en iyi ifade eden markayı birlikte buluyoruz.

 

Marka ve Logo Yaratım Süreçlerinde;

1-Kurumunuzun hikayesini dinliyoruz.

2-Markanızın iletmesini istediğiniz mesajı netleştiriyoruz.

3-Rakiplerinizden farkınızı vurguluyoruz.

4-Hitap ettiğiniz tüketici kitlesini belirliyoruz.

5-Kurumsal renklerinize birlikte karar veriyoruz.

 

Bu süreçler sonucunda rakipleriniz karşısında farkınızı ortaya koyacak, tüketici nezdinde en güçlü etki ve sadakat yaratacak marka/logoyu beğenize sunuyoruz.

 

Sizlerde gerek yeni markalarınızda gerekse de marka yüzü değişimlerinizde profesyonel hizmet almak için sayfa altında yer alan Uzmana Danışın kutusunu doldurun yada 0850 311 42 42 numaralı telefondan direkt bize ulaşın!

WhatsApp