Marka Hukuki İşlemleri

Marka Ana Resim

Marka Tescil aşamasında ve sonrasında doğabilecek tüm hukuki durumlarda Patentpark uzman kadrosuyla yanınızda!

 

1-Savunma İşlemleri - Marka yayınına gelen itirazlara karşı en ayrıntılı çalışma sonrası savunma hazırlanması konusunda sizlere destek oluyoruz. Standart kopyala yapıştır metinlerle değil her dosyaya ayrı bir çalışma yürüterek en etkin savunmayı almanızı garantliyoruz.

2-İtiraz İşlemleri - Tescilli veya tescil süreci devam eden markalarınızı benzerlerinize karşı izliyor ve sizlere aylık şekilde benzerlik raporları sunuyoruz. Karar aşamasında sizleri yönlendiriyor ve haklarınızı tehilikeye atan veya tehdit eden başvurulara itiraz ederek tüm sürecin en etkin takibini gerçekleştiriyoruz.

3-İhtar İşlemleri - Markanıza/logonuza tecavüz ettiğiniz firmalara ihtar çekilmesi konusunda gerekli çalışmaları yaparak dava öncesi sulh görüşmelerinde yanınızda sizlere destek oluyor ve tecavüzcü firma/markaya karşı en etkin önlemlerin alınması konusunda sizleri yönlediriyoruz.

4-Dava İşlemleri - Açılacak Hertürlü Hükümsüzlük, Tecavüzün Önlenmesi, Tecavüzün Durdurulması, Maddi/Manevi Tazminat, Tespit Davaları, Terkin Davaları, Domain İptal Davaları gibi tüm dava süreçlerinde uzman avukat yönlendirmelerimizle en etkin şekilde dava yönetimi sağlamanızı garanti ediyoruz.  

Her türlü danışmak istediğiniz konu ile ilgili info@patentpark.com.tr ve 0850 311 42 42 numaralı telefondan direkt bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp